GAMI TRADING s.r.o.

 
 
ID: 927923

Kutná Hora – stříbrný klenot naší země

Termín: 19.09. (So) - 19.09. (So) 2020

Délka pobytu: 1 den

Doprava: Autobus

Strava: Snídaně

Cena: 439 Kč

Poloha
Kutnou horu můžeme nazývat „stříbrnou“ nejen proto, že se tu těžilo stříbro, ale taktéž z toho důvodu, že ve 13. století byla druhým nejdůležitějším a nejbohatším městem naší země, hned po Praze. Hlavní dominantou je honosný chrám sv. Barbory. Ve městě najdete krásné historické centrum s gotickými domy. Na okraji Kutné Hory se nachází nejstarší část, zvaná Sedlec, kde se nachází překrásná katedrála Nanebevzetí Panny Marie, v níž se snoubí gotika s barokem. Nedaleko odtud stojí kostel všech svatých se světově proslulou kostnicí. Program zahrnuje taktéž návštěvu zámku Kačina, který patří k nejvýznamnějším stavbách empírové architektury u nás
Program
Odjezd do Kutné Hory v ranních hodinách. Společná prohlídka bude zahájena u chrámu sv. Barbory, patronky města. Hned vedle se nachází kaple Božího těla s terasou, odkud je krásný panoramatický výhled. Dále se vydáme k Jezuitským kolejím, kostelu sv. Jakuba a k bývalému sídlu českých králů, Vlašskému dvoru, kde bývala centrální mincovna, v níž se razily pražské groše. Dále uvidíte Morový sloup, kostel sv. Jana Nepomuckého a Kamennou kašnu. Dojdete až k Českému muzeu stříbra, kde budete mít individuální volno na prohlídku. Poté přejezd do Sedlce, návštěva katedrály Nanebevzetí Panny Marie a kostnice. Dále budete pokračovat k zámku Kačina, který nabízí několik prohlídkových okruhů. Odjezd do Prahy v 17:00 hod.
Cena zahrnuje
Autobusovou dopravu
Služby průvodce
Cena nezahrnuje
Vstupy do objektů
Cestovní a úrazové pojištění
Nástup / Výstup
PRAHA 07:00 PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENĚNÝCH KOPULÍ

Jednotlivá nástupní místa jsou obsluhována jen v případě obsazení min 6 osobami. Pokud není nástupní místo obsazeno, bude rezervace přeodbavena na nejbližší nástupní místo.

CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ V ZÁVISLOSTI NA NAPLNĚNÍ KAPACIT DANÝCH AUTOBUSŮ. PŘESNÝ ČAS ODJEZDU BUDE URČEN V POKYNECH NA CESTU.

ČAS PŘÍJEZDU JE ORIENTAČNÍ. MŮŽE SE ZMĚNIT V NÁVAZNOSTI NA DOPRAVNÍ SITUACI A ČAS ODJEZDU Z DESTINACE. PŘÍJEZDY VE VÝŠE UVEDENÝCH ČASECH TEDY NENÍ MOŽNÉ GARANTOVAT.

Důležité upozornění:
Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. Vega Tour s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.
19.09. (So) 2020 - 1 denStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za osobu - Cena za osobu
Snídaně
Autobus
-First minute439 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
Místokutná hora
HotelKutná Hora – stříbrný klenot naší země
Cena za osobu - Cena za osobu
Termín19.09.2020 - 19.09.2020
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka *:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Vega Tour, s.r.o. IČO: 62917072
Vytvářím objednávku...