GAMI TRADING s.r.o.

 
 
ID: 940138

Podzimní wellness v Ensana Health Spa hotel Butterfly

Termín: 25.09. (Pá) - 28.09. (Po) 2020

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Snídaně

Cena: 2 860 Kč

Poloha

Mariánské Lázně tvoří spolu s městy Karlovy Vary a Františkovy Lázně proslulý západočeský lázeňský trojúhelník, kam jezdí upevňovat svoje zdraví desetitisíce pacientů z nejrůznějších končin světa. Dějiny města jsou poměrně mladé – ještě před cca 250 lety zde převládaly neprostupné bažiny, porostlé hustým lesem. Zásluhy o založení lázní připadají klášteru v Teplé, na jejichž území zdejší zřídla po staletí ležela. R. 1766 se poprvé uvádějí jména tří pramenů – Ambrožova, Křížového a Mariina, s názvem Marienbad - Mariánské Lázně se poprvé setkáváme r. 1788. Zlatým věkem Mariánských Lázní byla druhá polovina 19.století, kdy do lázní přijížděl bezpočet korunovaných hlav i slavných osobností. Snad nejznámější z nich byl anglický král Eduard VII., který zde od r. 1897 pobýval celkem devětkrát – sešel se zde i s císařem Františkem Josefem I. Dále zde pobývali a léčili se mj. J.W.Goethe (zde údajně poprvé potkal svoji poslední lásku Ulriku), I.S.Turgeněv, N.V.Gogol, I.A.Gončarov, F.Chopin, R.Wagner, M.Twain, S.Freud, F.Kafka, J.Strauss i T.A.Edison.

Komplex Ensana Health Spa Hotel patří mezi historické skvosty města Mariánské Lázně. Skládá se z několika hotelů, čímž vznikl největší lázeňský resort ve střední Evropě zvaný Marienbad Health Spa Resort. Hotel Butterfly je přímo v centru. Moderní budova je postaven v secesním stylu a je zdobena sochami slavného českého sochare Olbrama Zoubka dalšími uměleckými díly.. V hotelu vyvěrá Ferdinandův pramen, který je přímo v lobby hotelu. 

Vybavení

recepce,  lobby,   restaurace, bar, kavárna se zahrádkou,  v níž se podává nejlepší sladké pečivo ve městě,  parkoviště, hotelová garáž. 

Ubytování

prostorné dvoulůžkové pokoje Superior s možností přistýlek se sociálním zařízením,  TV, telefonem, Wi-Fi, minibarem, trezorem, fénem.

Stravování

snídaně formou bufetových stolů.

Cena zahrnuje

4dny/3nocí ubytování, polopenzi formou bufetu, Wi-Fi, vstup do hotelového bazénu, vířivky a sauny, kartu výhod ( služby a slevy v rámci společnosti Léčebné lázně Mariánské Lázně a v obchodech označených symbolem karty výhod.   

Cena nezahrnuje

místní poplatek Kč 21/osoba/noc od 18 let – platba na místě. Příplatek za domácího miláčka: Kč 300/noc, parkování v garáži Kč 270/noc-platby na místě. Možnost odvozu z nádraží za poplatek Kč 100/osoba – na vyžádání. Župan k zapůjčení Kč 50/osoba/den.

 

Hotelové Spa

hotelový bazén 12 x 5.5 metrů s protiproudem - 310C, sauna, vířivka s barem. Další lázeňské a wellness služby nejsou současně v provozu a lze je využít v jiných hotelech Ensana. 

25.09. (Pá) - 28.09. (Po) 2020 - 4 dny, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Snídaně
Vlastní
-2 860 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoMariánské Lázně
HotelPodzimní wellness v Ensana Health Spa hotel Butterfly
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Termín25.09.2020 - 28.09.2020
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka *:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
Vytvářím objednávku...